Strona główna arrow Patron
Patron
Kościoły Patrona - konkurs plastyczny Drukuj
Ocena prac konkursowych
Po konsultacjach z nauczycielami, uczniami, rodzicami i rodziną Patrona zapadła decyzja, że oceny prac konkursowych dokonają wyłącznie członkowie rodziny Patrona.
Wszystkie prace zostaną sfotografowane, a zdjęcia zamieszczone w specjalnym albumie w galerii na stronie internetowej szkoły. Syn Patrona, pan Piotr Marzyński, który ufundował nagrody, zaproponował, by osoby oceniające mogły każdej pracy przyznać od 1 do 10 punktów.
 
Obchody Dnia Patrona zostały przełożone na dzień 15 maja 2018 r.  
Klikając w poniższy link można zapoznać się z treścią Regulaminu konkursu plastycznego "Kościoły Patrona".
 
We wtorek, 8 maja 2018 r. - już po raz drugi - społeczność Szkoły Podstawowej im. prof. arch. Stanisława Marzyńskiego w Rogotwórsku świętować będzie Dzień Patrona.
W ubiegłym roku jednym z punktów programu tego dnia był konkurs plastyczny. Uczniowie wykonali ponad dwadzieścia portretów Profesora.
W tym roku propozycja jest podobna.
Każdy z uczniów może przystąpić do konkursu plastycznego i wykonać - w dowolnej technice - rysunek lub obraz jednego z kościołów, które zaprojektował Stanisław Marzyński.
Fotografie tych kościołów znajdują się w galerii, w abumie Kościoły Patrona - konkurs plastyczny. Pod każdym zdjęciem, w miejscu komentarza, znajduje się skrótowa informacja wyrażająca nazwę ulicy lub parafii, gdzie znajduje się pokazywany kościół. W albumie są po trzy fotografie każdego z proponowanych do narysowania lub namalowania kościołów.
Więcej informacji już wkrótce, po najbliższym zebraniu Rady Pedagogicznej.
 
 
Drukuj

Klikając w poniższy link można zapoznać się z informacją o profesorze architekcie Stanisławie Marzyńskim, który od 25 lutego 2016 roku jest patronem Szkoły Podstawowej w Rogotwórsku.

Informacja o patronie szkoły

Poniżej linki do uchwał Rady Miejskiej w Drobinie.

Pierwsza uchwała Rady Miejskiej w Drobinie

Druga uchwała Rady Miejskiej w Drobinie