Strona główna arrow Aktualności arrow Aktualności arrow Piłkarski weekend w Bulkowie
Piłkarski weekend w Bulkowie Drukuj
Piątek i sobota pierwszego tygodnia ferii upłynęły piłkarzom Szkolnego Klubu Sportowego Jutrzenka pod znakiem turniejów zorganizowanych przez Klub Sportowy Zjednoczeni Bulkowo.
W piątek rozegrany został turniej w kategorii nazwanej umownie przez organizatorów "Skrzaty". Wystąpiło w nim pięć drużyn dzieci urodzonych w latach 2010 - 2012.  Z powodu małej liczebności klasy pierwszej, opiekun i trener, nauczyciel wychowania fizycznego pan Marcin Gajewski, zdecydował dołączyć do uczniów z Rogotwórska trójkę swoich podopiecznych z klubu Pegaz Drobin
Zespół ten walczył bardzo dzielnie; odniósł dwa zwycięstwa,
jeden mecz zremisował i jeden przegrał. Zajął trzecie miejsce.
  Z rąk wójta Gminy Bulkowo, pana Gabriela Graczyka
otrzymał puchar, dyplom i medale. Fot. Zuzanna Konopińska
W sobotę spotkali się uczniowie klas starszych w kategorii wiekowej nazwanej przez organizatorów "Orliki". Regulamin dopuszczał zawodników urodzonych w latach 2006 - 2009. Tym razem szkołę w Rogotwórsku reprezentowali wyłącznie jej uczniowie. W turnieju wystartowało sześć zespołów.
 Ten zespół też odniósł dwa zwycięstwa. Niestety pozostałe
mecze zakończyły się porażką. Ostatecznie reprezentacja
Rogotwórska zajęła czwarte miejsce. Fot. W. Grodkiewicz
Trzeba też dodać, że kapitan reprezentacji i zdobywca sześciu bramek, Kacper Siejka wyrożniony został przez organizatorów tytułem zawodnika Fair Play, za co otrzymał specjalny dyplom.
Zdjęcia pokazujące przygotowanie do meczów, pełne emocji oczekiwanie na swoją kolej, walkę na boisku i dekorację zwycięzców, zarówno w piątek, jak i w sobotę, można oglądać w albumie Piłkarski weekend w Bulkowie.
Korzystając z okazji uczniowie siódmej klasy wręczyli panu Mateuszowi Łacińskiemu specjalnie przygotowaną dla niego koszulkę i nieco słodyczy. Było to podziękowanie za montaż filmu zgłoszonego w konkursie SKS łączy pokolenia