Strona główna arrow Aktualności arrow Aktualności arrow Wróciliśmy
Wróciliśmy Drukuj
Poniedziałek - 29 dzień stycznia 2018 r. - był pierwszym dniem zajęć po powrocie do wyremontowanego budynku Szkoły Podstawowej im. prof. arch. Stanisława Marzyńskiego w Rogotwórsku. Mam świadomość, że nie wszystko jest jeszcze zapięte na przysłowiowy "ostatni guzik". Uważam jednak, że najważniejsze sprawy organizacyjne zostały załatwione.
Tak, jak już wcześniej napisałem, drobne braki w wyposażeniu będą sukcesywnie usuwane. Dzisiaj (w poniedziałek) rozmawiałem na ten temat z panią Mariolą Wróblewską, kierownik Referatu Oświaty.
Zorganizowany jest poranny dowóz dzieci. Udało się także porozumieć z płockim PKS-em. Autobus wjechał dziś do Nagórk i Wrogocina. Na luty uczniowie mają wykupione bilety miesięczne.
Uzgadniane są jeszcze szczegóły związane z planem lekcji. Plany na poszczególne dni, które zamieszczam na stronie szkoły, będą w niewielkim stopniu modyfikowane. Bardzo proszę nauczycieli, uczniów i rodziców o zaglądanie do nich i o wyrozumiałość.
Obydwa oddziały przedszkolne rozpoczynają pracę codziennie o godzinie 8.00.
Z wielką radością przyjąłem deklarację pana Krzysztofa Pomianowskiego (powinienem napisać: druha Krzysztofa Pomianowskiego) o zamiarze utworzenia przy jednostce Ochotniczej Straży Pożarnej w Rogotwórsku Dziecięcej Drużyny Pożarniczej. Mając w pamięci sukcesy rogotwórskich uczniów w Ogólnopolskim Turnieju Wiedzy Pożarniczej, deklaruję pomoc w tej sprawie.
Waldemar Grodkiewicz