Strona główna arrow Aktualności arrow Aktualności arrow Trzy bardzo ważne wiadomości
Trzy bardzo ważne wiadomości Drukuj
Awaria centralnego ogrzewania
W związku z awarią podgrzewacza paliwa (pracował od początku, to jest od 1997 r.) nie działa palnik kotła centralnego ogrzewania. Pan serwisant stara się jak najszybciej sprowadzić ten podgrzewacz. W wariancie optymistycznym będzie to we wtorek, 17 listopada. W wariancie pesymistycznym kilka dni później.
W związku z tym odwołujemy zajęcia przedszkolaków we wtorek, 17 listopada 2020 r.
Kolejny komunikat o dalszym odwołaniu lub o wznowieniu zajęć zamieścimy jutro.
 
Biblioteka szkolna
Pani Idalia Dymek jest obecna w szkole w każdy poniedziałek od godz. 11.00 do 13.00. W tym czasie uczniowie mogą zgłaszać się (z zachowaniem zasad: maseczka, dystans, dezynfekcja) do biblioteki szkolnej w celu wypożyczenia lub zwrotu książek.
 
Próbny egzamin ósmoklasisty
W Gdańskim Wydawnictwie Oświatowym zamówione zostały arkusze egzaminu próbnego dla uczniów ósmej klasy. Zaletą tego arkusza jest jego forma taka, jak właściwego egzaminu. Uczniowie otrzymują arkusz taki sam, jak na prawdziwym egzaminie. Niestety za arkusze trzeba zapłacić. Wobec tego prosimy uczniów klasy ósmej o wpłacanie w kancelarii szkoły po 9 złotych. Byłoby dobrze, gdyby ktoś z samorządu klasowego zebrał te pieniądze i wpłacił w szkole. Zasady higieny epidemiologicznej (maseczka, dystans, dezynfekcja) obowiązują.
 
  W zastępstwie dyrektora szkoły: Emilia Sadowska