Strona główna arrow Aktualności arrow Aktualności arrow Międzyszkolny turniej piłki nożnej
Międzyszkolny turniej piłki nożnej Drukuj
W środę, 15 czerwca 2022 r. rozegrany został Międzyszkolny turniej piłki nożnej o puchar dyrektora Szkoły Podstawowej w Rogotwórsku. W turnieju wystąpiły trzy drużyny dziewcząt i pięć drużyn chłopców.
 
 
Najwięcej bramek zdobyli: w turnieju dziewcząt Kinga Sońta (2 bramki), a w turnieju chłopców Kamil Wiciński (6 bramek), oboje ze Szkoły Podstawowej w Rogotwórsku.
Najepszą bramkarką została Nikola Szpigiel ze Szkoły Podstawowej w Bulkowie, a najlepszym bramkarzem Piotr Boraczyński ze Szkoły Podstawowej w Nowej Górze.
Turniej sędziowali panowie: Jakub Gąsiorowski i Sebastian Marlęga.
Głównym organizatorem turnieju był nauczyciel wychowania fizycznego w Szkole Podstawowej w Rogotwórsku pan Marcin Gajewski.
Wszystkim osobom, które przyczyniły się do sprawnej organizacji turnieju, szczególnie paniom nauczycielkom przygotowującym posiłki dla zawodników, należy się serdeczne podziękowanie.
Zdjęcia wykonane podczas turnieju przez pana Artura Brzeskiego i uczennice z zaprzyjaźnionej Szkoły Podstawowej w Bulkowie można oglądać w albumie Międzyszkolny turniej piłki nożnej.