Strona główna arrow Aktualności arrow Aktualności arrow Narodowe Święto Niepodległości
Narodowe Święto Niepodległości Drukuj

10 listopada z okazji zbliżającego się Narodowego Święta Niepodległości w naszej szkole odbyła się uroczysta akademia. Rozpoczęła się ona tradycyjnie od odśpiewania hymnu państwowego „Mazurek Dąbrowskiego” o godzinie 11:11. W ten sposób wzięliśmy udział w akcji „Szkoła do hymnu”. Następnie uczniowie klas V-VII zaprezentowali program słowno–muzyczny upamiętniający 104. rocznicę odzyskania niepodległości przez Polskę.

 

Po akademii uczniowie naszej szkoły wzięli udział w spotkaniu z grupą artystyczną „Rekonstrukto”. Była to ciekawa lekcja historii, która w dostępny i przyjemny sposób przybliżyła realia epoki średniowiecza.

  

Więcej zdjęć do obejrzenia w albumie Narodowe Święto Niepodległości