Komunikaty i ogłoszenia Drukuj
Witamy w nowym miejscu szkolnej strony internetowej. To tutaj zarząd i opiekunowie Samorządu Uczniowskiego będą zamieszczali swoje informacje, komunikaty i ogłoszenia. To tutaj można będzie przeczytać przekazywane wiadomości. Zapraszamy!

Nakrętkowa akcja
Trwa akcja zbierania nakretek dla chorej na borelię pani Katarzyny Sekular. Przypominamy, że w ubiegłym roku szkolnym delegacja naszego samorządu przekazała pani Kasi trzy worki nakrętek. (Relację ze spotkania w Gorzewie można przeczytać klikając tutaj.) Na parapecie okna na piętrze znajduje się pudełko, do którego każdy uczeń może włożyć plastykowe nakrętki i korki. Mamy już zebrany jeden worek. Przed końcem pierwszego okresu chcielibyśmy przekazać pani Kasi przynajmniej dwa worki. Zgodnie z wewnątrzszkolnym systemem oceniania każdy uczeń, który przyniesie rozsądną ilość nakrętek otrzymuje 5 punktów.
Dodała: Małgorzata Kamińska, 30.11.2012 r.

Sondy internetowe
Przewodnicząca Samorządu Uczniowskiego Małgorzata Kamińska uzgodniła z dyrektorem szkoły, że na szkolnej stronie internetowej będą umieszczane sondy, w których znajdą się pytania dotyczące różnych spraw z życia szkoły. Każda sonda będzie aktywna przez miesiąc. W najbliższym czasie zaplanowane zostały pytania o: ulubionego nauczyciela, ulubiony przedmiot, realizację zajęć z projektu "Śladami Pitagorasa" i formy spędzania wolnego czasu.
Dodał: Piotr Buczyński, 7.12.2012 r.

Góra Grosza
Akcja „Góra Grosza” rozpoczęła się w naszej szkole 26 listopada 2012 r. Dzieci zbierają i przynoszą pieniądze, po czym oddają je swojemu wychowawcy. Monety zebrane w czasie akcji zostaną przeznaczone dla jednego z domów dziecka. W dniu 10 grudnia 2012 r. pieniądze zostaną podliczone, spakowane i przekazane organizatorom.
Dodał: Dawid Jaszczak, 7.12.2012 r.

Szlachetna Paczka
W tym roku nasza szkoła przystąpiła do akcji pod nazwą "Szlachetna Paczka". Zbieraliśmy środki czystości np. mydło, artykuły żywnościowe np. ryż, makaron, pomoce szkolne np. zeszyty, kredki. Zebrane artykuły pani Sylwia Kaźmirczak przekaże gminnym organizatorom akcji - Zespołowi Szkół w Łęgu Probostwie. Wszystkie zebrane produkty będą wysłane do potrzebującej rodziny w Płońsku. Więcej informacji można przeczytać na stronie Zespołu Szkół w Łęgu Probostwie, w artykule "Szlachetna Paczka".
Dodały: Małgorzata Kamińska i Oliwia Głażewska, 7.12.2012 r.

Nakrętkowa Akcja - ciąg dalszy
Trwa "Nakrętkowa Akcja". Po feriach świątecznych wybieramy się do Pani Kasi, by przekazać jej zebrane nakrętki. Wszystkim uczniom, którzy przynieśli nakrętki bardzo dziękujemy.
Do ferii udało się nam zebrać dwa i pół worków nakrętek. Fot. Małgorzata Kamińska
Nowe zdjęcia znajdują się w galerii, w albumie "Nakrętkowa Akcja".
Dodali: Małgorzata Kamińska i Dawid Jaszczak, 20.12.2012 r.

Góra Grosza - podsumowanie
Oto wyniki jakie uzyskaliśmy:
Przedszkole  62,47 zł +12 euro centów
Klasa I          14,27 zł
Klasa II         43,10 zł
Klasa III          6,80 zł 
Klasa IV          9,87 zł
Klasa V         12,13 zł
Klasa VI        38,72 zł,
co oznacza, iż w sumie zebraliśmy i przekazaliśmy 187,36 zł i 12 euro centów.
Zdjęcia z liczenia zebranych monet są w galerii, w albumie "Góra Grosza'2012".
Dodała: Sylwia Kaźmirczak, opiekun Samorządu Uczniowskiego, 28.12.2012 r.