Strona główna
Image

Szkoła Podstawowa
im. prof. arch. Stanisława Marzyńskiego
w Rogotwórsku

09-210 Drobin
Tel. 024 26 01 028
e-mail: sprogotw@poczta.onet.pl

 
Puchar Tymbarku - wyjazd na turniej eliminacyjny
Reprezentacja dziewcząt na turniej eliminacyjny rozgrywek o puchar Tymbarku wyjeżdża w czwartek 22 lutego 2018 r.
Dziewczyny zbierają się przed bramą szkoły o godz. 7.45.
Dwoma samochodami zostaną przewiezione do Drobina, skąd busem, pod opieką pana Marcina Gajewskiego, razem z drużyną dziewcząt z Drobina pojadą do Płocka.
Nowy harmonogram turnieju eliminacyjnego tutaj.
 
 
 
Puchar Tymbarku - aktualizacja wiadomości
W najbliższy czwartek, 22 lutego 2018 r., rozegrane zostaną eliminacje drużyn dziewcząt Turnieju Z Podwórka na Stadion o Puchar Tymbarku. Mecze rozgrywane będą na boisku pod balonem Wisły Płock.
Rywalkami dziewcząt z Rogotwórska będą reprezentantki Szkoły Podstawowej nr 12 z Płocka i Szkoły Podstawowej z Bodzanowa. Mecze rozgrywne będą bez przerwy, w czasie 12 minut. W każdej drużynie wystąpi pięć zawodniczek w polu i bramkarka.
W skład reprezentacji Szkoły Podstawowej im. prof. arch. Stanisława Marzyńskiego w Rogotwórsku opiekun SKS pan Marcin Gajewski powołał następujące uczennice:
Darię Brzezińską, Weronikę Charzyńską, Amelię Kuśmierowską, Maję Szczepańską, Zuzannę Tomaszewską, Ewelinę Tręmbińską, Wiolettę Walerowicz i Zuzannę Wierzbicką.
Turniej chłopców ma być rozegrany w środę, 28 lutego 2018 r.
Rywalami chłopców z Rogotwórska będą reprezentanci Szkoły Podstawowej nr 5 z Płocka i Szkoły Podstawowej nr 23 również z Płocka.
W drużynie chłopców zagrają:
Krystian Kuśmierowski, Rafał Łuniewski, Dawid Mich, Kacper Siejka, Jakub Siejka, Artur Sońta, Adam Szczygielski i Adam Walerowicz.

 
 
 
Wycieczka - dzień czwarty
Czwartek, 15 lutego 2018 r. to już czwarty dzień wycieczki na Podhale i do Zakopanego. To kolejny dzień wypełniony intensywnymi zajęciami.
Nauki jazdy na nartach ciąg dalszy i zajęcia na pływalni...
Więcej zdjęć z czwartego dnia pobytu na Podhalu i w Zakopanem można oglądać od strony dziewiątej albumu Wycieczka na Podhale - luty 2018.
 
Poniżej linki do udostępnionych filmików z zajęć w czwartym dniu; z nauki jazdy na nartach i z basenu.
 
 
 
Karnawałowy bal w Punkcie przedszkolnym
W ostatkowy wtorek, 13 lutego 2018 r. dzieci z Punktu przedszkolnego, wraz ze swoją wychowawczynią, bawiły się na balu karnawałowym.
Piękne kreacje, wykonane rękami wspaniałych mam
przeniosły dzieci w świat bajkowych i baśniowych postaci.
A jak ta zabawa się odbywała pokazują zdjęcia wykonane przez panią Annę Skonieczną, znajdujące się w albumie Karnawałowy bal w Punkcie przedszkolnym.
 
 
 
Zabawa mini karnawałowa
Również we wtorek, 13 lutego 2018 r. odbyła się w szkole mini zabawa karnawałowa. Zorganizowały ją wychowawczynie klasy szóstej i siódmej, panie: Zofia Pająkowska i Idalia Dymek. W zabawie uczestniczyli uczniowie klas od czwartej do siódmej.
Każde dziecko miało okazję uczestniczyć w konkursach, w których można
było wygrać drobny upominek. Przygotowany był też słodki poczęstunek.
Zabawa była udana, a dzieci zadowolone ze wspólnie spędzonego czasu.
Więcej zdjęć z mini zabawy, wykonanych przez panią Idalię Dymek i ucznia klasy siódmej Błażeja Zmysłowskiego, można obejrzeć w albumie Zabawa mini karnawałowa.
 
 
 
Wyjazd na wycieczkę
W poniedziałek, 12 lutego 2018 r. szesnastoosobowa grupa uczniów pod opieką nauczycieli wyjechała na wycieczkę na Podhale i do Zakopanego. Program wycieczki zdominowany jest zajęciami sportowymi i prozdrowotnymi. Uczniowie będą uczyli się jeździć na nartach oraz skorzystają z kąpieli w basenach termalnych.
Wycieczka mogła być zorganizowana dzięki pomocy wielu życzliwych szkole osób i instytucji.
Do grona wspomagających fundusz wycieczki dołączyła Fundacja "ORLEN - DAR SERCA", która przekazała darowiznę w postaci bonu paliwowego wartości 1.000,- złotych.
Dzięki tej darowiźnie znacznie obniżą się koszty wynajmu autobusu.
Zarządowi Fundacji uczniowie i nauczyciele uczestniczący w wycieczce składają serdeczne podziękowanie.
 
Filmiki z przejazdu do Bańskiej Wyżnej, wykonane przez pana Łukasza Tarnickiego, są dostępne na Dysku Google.
Wystarczy kliknąć w poniższe miniaturki. 
       
 
Zdjęcia z wyjazdu z Rogotwórska, przyjazdu do Bańskiej Wyżnej, pierwszej objadokolacji i pobytu w pokojach pensjonatu, można oglądać w galerii w albumie Wycieczka na Podhale - luty 2018
 
Pierwszego, pełnego dnia pobytu na wycieczce uczniowie uczyli się jeździć na nartach w jednej z zakopiańskich szkół, w pobliżu skoczni narciarskich. Jak sobie radzili można zobaczyć na zdjęciach, na trzeciej stronie albumu Wycieczka na Podhale - luty 2018.
 
Kolejnym etapem wycieczkowego programu, we wtorek 13 lutego, były zajęcia na pływalni. Zdjęcia z tych zajęć znajdują się na trzeciej i czwartej stronie albumu  Wycieczka na Podhale - luty 2018.
 
Dwa filmiki pokazujące naukę jazdy na nartach i zajęcia na pływalni są udostępnione na Dysku Google.
     
 
Pobytu na Podhalu dzień trzeci. Znów Zakopane i nauki na nartach ciąg dalszy...
Więcej zdjęć od czwartej strony albumu Wycieczka na Podhale - luty 2018.
 
A potem kąpiel w basenie wód termalnych.
 
I filmy z zajęć trzeciego dnia.
   
 
 
 
Nowy stały plan na drugi semestr
W bocznym panelu strony, w menu Tygodniowy rozkład zajęć, znajduje się nowy plan na wszystkie dni tygodnia obowiązujący od poniedziałku, 12 lutego 2018 r.
 
 
 
Zajęcia szkolne po powrocie
Mija drugi tydzień zajęć po powrocie do Rogotwórska. Wszystkie lekcje w budynku głównym odbywają się zgodnie z planem. Jeszcze przez krótki czas trzeba będzie obyć się bez sali gimnastycznej. 
Uczniowie korzystają z wyremontowanej pracowni komputerowej. Fot. Damian Jaszczak
 
 
 
««  start « poprz. 1 2 3 nast.  » koniec »»

Pozycje :: 1 - 8 z 19