Strona główna
Image

Szkoła Podstawowa
im. prof. arch. Stanisława Marzyńskiego
w Rogotwórsku

09-210 Drobin
Tel. 024 26 01 028
e-mail: sprogotw@poczta.onet.pl

 
Nowe materiały na lekcje chemii

Pani Monika Graczyk przygotowała nowe materiały na lekcje chemii dla uczniów klas VII i VIII.

 

 

 
Materiały do nauki biologii
Pani Marzenna Grodkiewicz przygotowała materiały do nauki biologii dla uczniów klas VII i VIII.
 
 
 
Nowe materiały z fizyki

Pani Bogumiła Sawicka przygotowała nowe materiały do nauki fizyki w klasach VII i VIII.

 

 
Zmiana godziny odjazdu autobusu
Po zakończeniu zajęć autobus szkolny będzie odwoził dzieci przedszkolne i uczniów klas pierwszej i trzeciej wcześniej niż dotychczas.
Rozkład jazdy uwzględniał zajęcia starszych uczniów.
W tej chwili nie ma potrzeby, by dzieci młodsze przebywały w świetlicy do godz. 14.40.
Tak więc do czasu wznowienia zajęć przez uczniów starszych klas autobus będzie odjeżdżał pół godziny wcześniej, o godzinie 14.10.
Rodzice odbierający dzieci z przystanków proszeni są o uwzględnienie tej zmiany.
Waldemar Grodkiewicz
 
 
 
Materiały pani Pająkowskiej
Pani Zofia Pająkowska przygotowała materiały z historii i przyrody dla uczniów klasy czwartej, z historii dla uczniów klas piątej, szóstej i siódmej oraz z historii i wiedzy o społeczeństwie dla uczniów klasy ósmej.
Uczniowie klasy ósmej otrzymują przy okazji kolejne zadanie z informatyki. Powtórzeniową tabelkę z materiału o dugiej wojnie światowej trzeba wypełnić "komputerowo". Wczoraj (18 stycznia) obecnym na konsultacjach uczniom klasy ósmej starałem się wytłumaczyć jak to zrobić.
Waldemar Grodkiewicz
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Nowe materiały z chemii
Pani Monika Graczyk przesyła nowe materiały na lekcje chemii dla uczniów klas VII i VIII. Karta pracy dla uczniów klasy VIII jest zapisana w formacie .doc. Można ją zapisać na dysku swojego komputera, wypełnić edytując w programie Word, ponownie zapisać i przesłać pani do sprawdzenia jako zalącznik do e-maila. Kto tak postąpi otrzyma dodatkową ocenę z informatyki.
 
 
 
Edukacja dla bezpieczeństwa
Pan Bohdan Gapiński przekazuje materiały na lekcje edukacji dla bezpieczeństwa dla uczniów klasy ósmej na wtorek, 19 stycznia 2021 r.
 
 
 
Zajęcia zdalne w starszych klasach
Od poniedziałku - 18 stycznia 2021 r. - zajęcia dla uczniów klas IV - VIII prowadzone będą "na odległość" z wykorzystaniem różnych metod i środków łączności. Tak, jak przed feriami jedni nauczyciele będą prowadzili zajęcia online za pośrednictwem komunikatorów internetowych, inni będą przesyłali uczniom materiały bezpośrednio na konta ich poczty elektronicznej, jeszcze inni bedą zamieszczali materiały na stronie internetowej szkoły. Będą też przypadki, gdy nauczyciel skorzysta z kilku sposobów.
Wiem, że niektórzy z uczniów wciąż korzystają z materiałów zamieszczanych na stronie szkoły. Dlatego i ta forma będzie kontynuowana, niezależnie od tego, że na koncie pocztowym ucznia znajdze się ten sam materiał.
Serdecznie apeluję do uczniów, aby wszędzie tam, gdzie to jest możliwe wykorzystywali dokumenty komputerowe, a nie zdjęcia prac z zeszytów.
A jeszcze bardziej serdecznie apeluję do Was, drodzy uczniowie, o wyraźne pisanie i o wykonywanie zdjęć pokazujących możliwie dokładnie Waszą pracę. Przejrzałem podczas ferii wiele prac. Jestem pełen uznania dla nauczycieli, którzy muszą odszyfrować to, co napisaliście. Oczywiście nie dotyczy to wszystkich.
Waldemar Grodkiewicz
 
Poniżej zajawka z linkiem do materiałów pani Marzenny Grodkiewicz przygotowanych na lekcje biologii na jutrzejszy poniedziałek dla uczniów klas V, VI i VII.
 
 
 
««  start « poprz. 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 nast.  » koniec »»

Pozycje :: 1 - 8 z 87