Strona główna
Image

Szkoła Podstawowa
im. prof. arch. Stanisława Marzyńskiego
w Rogotwórsku

09-210 Drobin
Tel. 024 26 01 028
e-mail: sprogotw@poczta.onet.pl

 
Dodatkowe dni wolne
Dodatkowymi dniami wolnymi od zajęć dydaktyczno-wychowawczych w Szkole Podstawowej w Rogotwórsku w roku szkolnym 2018/2019 są:
  • Piątek 21 września 2018 r. - Akcja "Sprzątanie Świata". 
  • Piątek 2 listopada 2018 r. - dzień po święcie Wszystkich Świętych, "Dzień Zaduszny".
  • Poniedziałek 15, wtorek 16 i środa 17 kwietnia 2019 r. - dni egzaminu ósmoklasisty.
  • Czwartek 2 maja 2019 r.- dzień między Świętem Pracy, a Świętem Narodowym 3 Maja.

Podstawa prawna: Rozporządzenie Ministra Edukacji Narodowej z dnia 11 sierpnia 2017 r. w sprawie organizacji roku szkolnego.

 

 
Egzamin ósmoklasisty
W dniach 15, 16 i 17 kwietnia 2019 r. uczniowie klasy ósmej przystąpią do egzaminu. To właśnie dla nich i dla ich rodziców zamieszczamy oficjalne informatory przygotowane przez Centralną Komisję Egzaminacyjną.
Informator ogólny w wersji papierowej rodzice uczniów klasy ósmej otrzymali od wychowawcy klasy z prośbą, by po zapoznaniu się przekazali go kolejnym rodzicom.
Klikając w jedną z miniaturek można uzyskać dostęp do pełnej wersji informatora.
Warto dodać, że uczniowie klasy ósmej napiszą też przynajmniej dwa egzaminy próbne. Odpowiednie procedury są właśnie uruchamiane.
 
 
 
Dofinansowanie projektu edukacyjnego
Słowa nadziei na pozytywne rozstrzygnięcie konkursu i otrzymanie dofinansowania, wypowiedziane przez burmistrza pana Andrzeja Samoraja na uroczystości zakończenia roku szkolnego były uzasadnione.
Na liście dofinansowanych projektów znalazł się projekt Miasta i Gminy Drobin "Nowoczesne metody kształcenia w Szkole Podstawowej w Rogotwórsku". Projekt przygotowywany był w grudniu 2017 i w styczniu 2018 r.
Słowa podziękowania należą się panu Burmistrzowi, pani kierownik Referatu Oświaty Marioli Wróblewskiej oraz tym wszystkim, którzy w jakikolwiek sposób przyczynili się do przygotowania projektu.
 
 
 
Będzie boisko
22 maja 2018 r. Sejmik Województwa Mazowieckiego podjął uchwałę w sprawie udzielenia przez Województwo Mazowieckie pomocy finansowej na realizację zadań w ramach "Mazowieckiego Instrumentu Wsparcia Infrastruktury Sportowej MAZOWSZE 2018".
Wniosek złożony przez Burmistrza został oceniony pozytywnie. Na liście beneficjentów znalazło się Miasto i Gmina Drobin.
Więcej informacji na stronie Samorządu Województwa Mazowieckiego.
 
 
 
««  start « poprz. 1 2 3 4 nast.  » koniec »»

Pozycje :: 25 - 28 z 28